3D tetovanie obočia

3D tetovanie obočie (tetovanie so špeciálnymi čepieľkami)

permanentny_makeup-akcia-1

Je vynikajúca metóda na riedke obočie, lysé obočie, polovičné obočie, asymetrické obočie. Ide o najnovší hit v oblasti permanetného make-up, je to zatiaľ jediná metóda, ktorá dokáže reálne napodobiť prirodzené obočie. Pri 3D čiarkovaní sa obočie  netetuje plošne s ohraničenými kontúrami, ale ľahkým šrafovaním pružnými špeciálnymi  čepieľkami, čím dosiahneme efekt veľmi prirodzeného, dokonalého  a stále upraveného obočia. Táto metóda je výborná aj na korekcie a opravy už tetovaného obočia.

 

Rozdiel medzi klasickým tetovaním obočia strojčekom a manuálnym 3D čiarkovaním spočíva v tom, že pri tetovaní prechádza elektrická ihla kolmo do pokožky, naopak pri čiarkovaní sa manuálne, za pomoci špeciálneho pera s mikročepieľkou tvaruje obočie, pigment sa do pokožky dostáva cez pozdĺžny mikro otvor na pokožke, ktorý má tvar vláska (chĺpka) a je ho možné tetovať v smere rastu vašich vlastných chĺpkov.

Takto vytvorené obočie vyzerá absolútne prirodzene. Metóda je omnoho menej bolestivá ako pri klasickom strojovom tetovaní, taktiež je možné použiť lokálnu tekutú anestézu.

Trvácnosť obočia je cca od 1 roka do 3 rokov, v závislosti od typu pokožky a ošetrovania. Veľkou výhodou je, že môžete mať stále nové obočie, prispôsobene trendom, požiadavkám klientky, meniacej sa fyziognómii tváre pri starnutí pokožky atď..

Výhody permanentného make-upu 3D čepieľkovou manuálnou metódou:

11263682_10203069597215975_1012694844_n

  • Pigmentácia 3D čepieľkovou metódou je veľmi jemná a šetrná k epiderme
  • Veľkou výhodou je rýchle hojenie, bez vzniku opuchov
  • Metóda vás prekvapí svojou prirodzenosťou a efektne pôsobiacim obočím 
  • Krásne, dokonale upravené obočie máte v priebehu hodiny
  • Toto je v súčasnosti najefektívnejšia cesta k perfektnému a prirodzene vyzerajúcemu obočiu
  • Táto moderná patentovaná metóda sa využíva aj k rekonštrukcii pri strate chĺpkov z dôvodu chorôb alebo onkologickej liečby