Akcie

Akcia na marec: kyslíkové ošetrenie-20€, ošetrenie magickou rukavicou-25€

Kyslíkové ošetrenie 20€
Vysoko účinná metóda na omladenie pleti,zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti. Klinické štúdie dokazujú, že kyslík dodaný pleti zvonka výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu kolagénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr. Pomocou tlakovej pištole a kyslíka sa séra zmiešané s vodou dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je nebolestivé. Deje sa to formou jemnučkej hmly. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíka v kombinácií s kozmetickým prípravkom pleť vitalizuje, vyživuje a regeneruje. Dodáva pleti vlhkosť, vláčnosť a ukľudní unavenú pleť.
Účinky kyslíkovej terapie :8255_t2
Okysličenie pleti
Výrazná redukcia jemných vrások
Obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky
Očista a regenerácia pleti
Stiahnutie pórov,
Vypínací efekt
Omladenie pleti
Podpora tvorby kolagénu a elastínu
Zlepšenie hydratácie pokožky
Regenerácia bunkovej štruktúry
Úprava problematickej pleti – akné, ekzémy, suchá koža

 

Ošetrenie magickými rukavicami-25€

Profesionálny prístroj určený pre starostlivosť o pleť. Počas masáže s magickými rukavicami pôsobí na tvár mikroprúd, ktorý podnecuje svaly tváre k cvičeniu, urýchľuje cirkuláciu krvi, polarizuje bunky. Zároveň účinok ionizácie, vytvorený mikroprúdmi a v spojení s vhodnými kozmetickými prípravkami, preniká do buniek a zásobuje ich vodou a výživnými látkami. Moderný prístroj zabezpečí dosiahnutie viditeľných účinkov za prekvapivo krátky čas.images


Výsledky masáže s magickými rukavicami:
-lifting svalov tváre
-pozdvihnutie kontúr tváre
-redukcia kruhov pod očami
-redukcia vrások
-povzbudenie obnovy kolagénových vlákien
-hydratácia pokožky
-napnutie svalov
-stimulácia regeneračných procesov vznikajúcich v bunkách pokožky

 

 

 

 

Počas jari môžte využiť akciu na kavitáciu.kavitacia2

Pri kúpe 5vstupovej permanentky (75€) na kavitáciu dostanete 20minút lymfodrenáže ku každému vstupu

Kavitácia- princípom kavitácie alebo ultrazvukovej „liposukcie“ je pôsobenie ultrazvukových vĺn na príslušnú oblasť, čím dochádza k rozbitiu membrány tukovej bunky, ktorej obsah sa vyleje do medzibunkového priestoru a odtiaľ sa dostáva do lymfatického systému. Kavitácia je teda známa ako neinvazívna (nechirurgická) liposukcia bez zásahu skalpelom. Výsledkom každého z ošetrení je reformácia a následne aj úbytok tukových buniek.