Kozmetika

V našom štúdiu si môžte vybrať z nasledovných ošetrení pleti :

 

2510287-cb23b8Diamantová mikrodermabrázia

Je malá procedúra pri ktorej je pokožka vystavená pôsobeniu kryštálov za účelom odstránenia vrchnej vrstvy kože, hlavne odumretých kožných buniek. Tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu, hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky. Mikrodermabrázia je neinvazívna metóda na celkové vylepšenie vzhľadu kože pre tých, ktorí nepotrebujú laserovú ani chemickú metódu. Patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu. S najväčším záujmom o tento zákrok sa stretávame u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami /tzv.krupičky/, či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami.

 

Skin Scrubber2424303-45bd37

Bezbolestné ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti, povrchový peeling bez poškodenia pokožky, jemná mikromasáž. Vďaka tomuto zákroku je odstránená rohovinová vrstva kože a odhalí sa mladšia vrstva pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek, nadmerného mazu a škodlivých zvyškov z prostredia. Póry a jemné vrásky su zbrúsené a menej viditeľé ,komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na prvý pohľad i na dotyk hladšia a pripravená vstrebávať účinné látky obsiahnuté v následnom salónnom ošetrení. Čistenie pleti Skin Scrubberom predstavuje najmodernejší spôsob salónneho čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Nie je vhodný pri aknóznej pokožke so zápalovými procesmi, počas tehotenstva, pri nádorových ochoreniach, epilepsii, pri kovových implantátoch v tele, kardiostimulátore, pri ekzémoch.

 

ultrazv_osetrUltrazvuk

Vysokofrekvenčný ultrazvuk využíva zvukové chvenie v rozsahu miliónkrát za sekundu (1 MHz). Ultrazvukové vlny stimulujú kožné tkanivo a podporujú tvorbu kolagénu, redukuje vrásky, čo v konečnom dôsledku vyhladzuje pokožku, ktorá je následne rozjasnená a omladená a má zdravý vzhľad. Ultrazvuk vytvára trecie teplo, ktoré urýchľuje krvný obeh, svalovú relaxáciu a tiež redukuje celulitídu a podkožný tuk. Zabezpečuje bezbolestne a šetrne čistí pleť na princípe emulgovania tuku a nečistôt z  pórov a ich stieranie z pleti špachtlou. Jeho možné použiť ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia.

 

Hot & Cold (horúca a studená) terapia10426091_758106560954819_5639297831752050680_n

Terapeutické účinky zahŕňajú:

- zvýšenie bunkového metabolizmu,

-zvýšenie produkcie kolagénu,

-zvýšenie produkcie enzýmov,

-zvýšenie syntézy proteínov,

-zlepšenie krvného obehu,

-zlepšenie lymfatického toku a odvodnenia,

-zníženie podráždení.

 

 

 

Fotónové svetlo – 7 farieb

Teplo má na ošetrované tkanivá intenzívne, pozitívne, biologické účinky. Stimulujú metabolizmus buniek. Nastáva vypnutie pleti, lifting. Jednotlivé spektrum svetla preniká do rôznej hĺbky pokožky a využíva sa na liečbu:

-červené: starnutie, voľné radikály, spaľovanie tukov

-zelené: kapilárna dilatácia, pigmentové škvrny, zmiernenie opuchov, lifting, kruhy a vačky pod očami, vyblednutie fľakov

-modré: akné, zmiernenie opuchov a kiahní

-žlté: matná pleť, zlepšenie lymfy, aktivácia buniek

-purpurové: zrýchlenie obnovovania buniek, omladenie

-zelenomodré: redukcia kapilár

-biele: redukcia melanínu, vyblednutie fľakov

 

BIO lift

Neutralizuje mikronapätie vo svaloch, spôsobuje mikroelektrickú protivráskovú masáž, redukuje ochabnuté svalstvo na tvári a spadnuté viečka, zlepšuje absorpciu výživných látok. Ošetrenie je vhodné pre ľudí trpiacich opuchmi, tmavými kruhmi v okolí očí a vráskami.

 

 

dermapen_mezoterapia_pomniejszoneMezoterapia

Je vpravenie kyseliny hyaluronovej, alebo iných aktívnych látok do pokožky do hĺbky 0,5 mm dermapenom s oceľovými ihličkami, za účelom výraznej hydratácie, revitalizácie, zvýšenia tonusu a turgoru pleti a odstránenia jemných vrások na čele, vonkajších kútikov očí a kútikov úst. Povrchové pôsobenie dermapenu zasahuje rohovú vrstvu pokožky, uľahčuje prienik aktívnych látok do pleti a súčasne pôsobí ako špecifická masáž, podporujúca tvorbu kolagénu. Preto sa touto metódou tiež výrazne zjemňujú jazvy po akné  nie staršie ako 2 roky.

 Dermabotexínová kúra1240116_462285733870238_1059621385_n

Pri tejto procedúre dochácha k okamžitému uvoľneniu mimických vrások a k výplni stredne hlbokých vrások. Aplikácia prebieha pomocou špeciálneho aplikátóra InDerm-u priamo do vrások (bez ihiel). Efekt je podobný ako pri botulotoxíne, je však netoxický , bez bolesti a vedľajších účinkov. Možnosť lokálna aplikácia na viac lokalít v rámci jedného ošetrenia
Vhodné opakovať vo forme kúry aspoň 3x v 1-2 týždenných intervaloch.