Mihalnice

Kašmírové mihalnice

Kašmírové mihalnice Vás na prvý pohľad prekvapia svojim spolšteným tvarom. Vďaka plochému prevedeniu mihalnice pri aplikácií viac priľnú k prírodným riasam. Vhodne zvolené lepidlo v kombinácií s ploskými mihalnicami Vám zaručí 100% fixáciu umelých mihalníc. Obdĺžnikový prierez kašmírovej mihalnice sa postará o zníženie hmotnosti syntetickej mihalnice až o 40% oproti bežným mihalniciam. Ploský tvar kašmírových mihalníc vykazuje jedinečne tmavý až havraní odlesk predĺžených rias.11949296_816891945076280_8208973402104354527_n

4D Mihalnice 

Aj Vy môžete mať riasy, o akých ste vždy snívali. Krásne, zvodné, dlhé a pritom prirodzené, ktoré nosia celebrity po celom svete. Predstavujeme vám najnovší spôsob na predlžovanie a zahusťovanie mihalníc značkou Goldlashes 4D.

4D mihalnice – je novšia verzia štandardných 3D rias aplikovaných 1:1, čiže riasa na riasu. Výhodou je zdrsenie na povrchu, čim je pevnejší spoj medzi prírodnou riasou a lepidlom. Sú pružnejšie a lahšie.

 

Ako dlho trvá nalepenie 4D mihalníc a ako to prebieha?

Pri aplikácii zákazníčka leží so zatvorenými očami a mihalnice sú aplikované jedna po druhej na vlastné prírodné mihalnice a väčšinou to trvá od 1,5 hod. do 2 hod. Vzhľad mihalníc sa určí pri konzultácii, kde sa posúdi hrúbka, dĺžka a tvar Vašich prírodných mihalníc, aby výsledný efekt zodpovedal predstave zákazníčky.

Ako dlho vydržia 4D mihalnice po aplikácií ?

Životnosť týchto mihalníc závisí od prirodzeného rastového cyklu mihalníc klientky, ale všeobecne možno skonštatovať, že mihalnice vydržia cca 3 týždne.

 

Trvalá na riasy

Ide o natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší.Riasy sa natočia na mini natáčky, ktoré ich prehnú a zvýraznia prirodzenú líniu mihalníc. Následne sa nanesie gél a neutralizačná tekutina, ktoré musia pôsobiť niekoľko minút.Prípravky používané pri trvalej sú šetrné a riasy by nemali poškodiť.