Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia

Špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.
Indikácie rádiofrekvencie:
• Ochabnutá (hypotonická) pokožka tváre, krku a dekoltu
• Vrásky v okolí očí, úst a na čele
• Dvojitá brada
• Výrazné nosovoústne ryhy
• Nedostatočne prekrvená a okysličená pokožka

Jedinečná procedúra, kedy pomocou rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do kože výdatne bojujeme proti vráskam a ochabnutým kontúram tváre. Rádiofrekvencia predstavuje pre estetickú chirurgiu veľkú konkurenciu, nakoľko dokáže vrátiť tvári a krku vypnutie rovnako ako lifting.10986437_724408230991319_2417010177437131718_n

Tento malý zázrak spôsobuje teplo vytvorené rádiofrekvenčnými vlnami, ktoré zasahuje sieť elastických a kolagénových vlákien, podporuje deštrukciu – spálenie vlákien, ktoré sú poškodené, a takýmto spôsobom zároveň stimuluje k novej tvorbe kolagénu, čo dlhodobo zlepšuje štruktúru pokožky. Pôsobením tepla dosahujeme tzv. shrinking efekt (zmrštenie a následné vypnutie) kolagénových vlákien, aby sa tak naštartoval proces kolagenotvorby s okamžitým a viditeľným výsledkom. Pleť začne ako zamlada produkovať nové kolagénové vlákna, ktoré vyplnia štruktúru pleti a vrásky postupne zmiznú. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku, vpravujeme počas rádiofrekvenčného termoliftingu aktívne účinné látky v podobe séra (s vitamínovými, hydratačnými, spevňujúcimi zložkami a pod.) a aplikujeme vhodnú anti-age masku.

Táto metóda je vhodná ako prevencia od chvíle, keď postrehnete prvé známky straty pevnosti a pružnosti, alebo ak u vás došlo v rámci redukčnej diéty, resp. po pôrode k veľkému úbytku váhy, čo predstavuje pre tónus pokožky vždy ťažký moment, a to bez ohľadu na vek.

Ošetrenie je bezbolestné, cítite pri ňom iba príjemné teplo, ojedinele môže byť sprevádzané prechodným začervenaním pleti, ktoré zvyčajne už po aplikácii masky ustupuje. Ďalšou výhodou ošetrenia je, že nevyžaduje vyradenie z pracovného procesu, môže sa vykonávať celoročne, aj počas slnečných dní, zabezpečí trvalý efekt a nemusíte v deň ošetrenia meniť svoje stretnutia, ani večerný program, nakoľko výsledok ošetrenia príjemne prekvapí nielen vás…

Účinky a výhody ošetrenia:10377066_726707107428098_4675692126573640890_n

• Okamžité a trvalé spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu
• Celkové výrazné omladenie tváre
• Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti
• Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
• Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
• Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť