Zoštíhľujúce zábaly

Lymfodrenáž

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém zodpovedá za zber a odplavovanie odpadových látok z telesných tkanív. Za normálnych okolností pretečie lymfatickým systémom denne zhruba 4 litre tekutín obsahujúcich vodu, bielkoviny, tuky, soli, odumreté bunky, baktérie a látky vzniknuté ako odpad metabolických procesov. Ošetrenie je vhodné pre ženy aj mužov, starších ako 18 rokov.

Kozmetické a estetické indikácie

celulitídaLymfodrenaz_WEBsafe
detoxikácia organizmu
lipedém / lipolymfedém / zadržiavanie tekutín
relaxácia, regenerácia
syndróm ťažkých nôh
prevencia kŕčových žíl
odvodnenie
zoštíhlenie
zlepšenie trofizmu a obnovenie pružnosti pokožky

Správne fungovanie lymfatického systému je nenahraditeľné nielen pre krásu a pevné telo, ale predovšetkým pre naše zdravie.

Anticelulitídna masáž

Anticelulitídna masáž je zameraná na redukciu celulitidy, formovanie647a996de71d8490faed2fc7173e24b0_f124postavy a zlepšenie kvality pokožky. Táto špeciálna masáž pôsobí na tukové bunky a stimuluje podkožnú štruktúru pre lepší podkožný metabolizmus a zlepšenie odtoku odpadových látok, ktoré sú zodpovedné za  “pomarančový vzhľad” pokožky. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje toxických látok.  Po ošetrení dochádza k viditeľnej redukcii podkožných tukových vankúšikov, spevneniu a skvalitneniu pokožky.

 

 

 

Kavitácia-neinvazívna liposukcia

Kavitačný prístroj je určený na odstraňovanie lokálneho tuku celulitídy ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení.kavitacia-01

Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečenstvo popálenia pokožky.

 

 

 

 

Zoštíhľujúci zábal Body wrap

Body wrap je telový zábal. Vykonáva sa tak, že na telo sa nanesie špeciálny krém Prestige body wrap a potom sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 1 hodinku, pričom môže stratiť až niekoľko centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Strata na objeme minimálne od 1 do 3 cm je garantovaná! (Táto strata centimetrov neznamená stratu na hmotnosti).

Ako funguje?

Fólia umožňuje krému pôsobiť do hľbky. Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.